Muzyka Włoska
Największe Włoskie Przeboje
Włoskie Piosenki
newsbox
 • Mam Talent 2021 Mam Talent 2021 Mam Talent 2021 więcej
 • ITALO DISCO VS DISCO POLO - Zenek Martyniuk i Thomas Grotto ITALO DISCO VS DISCO POLO - Zenek Martyniuk i Thomas Grotto ITALO DISCO VS DISCO POLO więcej
 • Uwaga ITALIENI W POLSCE! Uwaga ITALIENI W POLSCE! ITALIENI W POLSCE! więcej
 • XIII Otyńskie Spotkania Zespołów Śpiewaczych XIII Otyńskie Spotkania Zespołów Śpiewaczych XIII Otyńskie Spotkania Zespołów Śpiewaczych więcej
 • Dzień Kobiet 2019 tour Dzień Kobiet 2019 tour 2019 tour więcej

aktualności

Mam Talent 2021

2021-10-18  

TVN:

Duet Thomas i Angelika Grotto stworzyli czarujące widowisko! Oczarowali swoim śpiewem wszystkich zgromadzonych w naszym studiu!

 

ITALO DISCO VS DISCO POLO - Zenek Martyniuk i Thomas Grotto

2020-08-24  

 

 

Zapraszamy na koncert ITALO DISCO VS DISCO POLO na którym nie zabraknie przebojów ze słonecznej Italii: "Felicita", "Che Sara", "Ti Amo" i wiele innych które wykona prawdziwy Włoch Thomas Grotto znany z programów Szansa na sukces czy Xfactor.
W drugiej części koncertu zabrzmią przeboje Zespołu Akcent w wykonaniu Zenka Martyniuka z zespołem a będą to takie hity jak "Życie to są Chwile", "Przez Twe Oczy Zielone" i wiele innych.
Zapraszamy do wspólnej zabawy

Bilety:
https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Poznań/1279/ITALO+DISCO+VS+DISCO+POLO+-+Zenek+Martyniuk+i+Thomas+Grotto/

Uwaga ITALIENI W POLSCE!

2020-04-09  

JESTESMY GOTOWI...!!! ???? SIAMO PRONTI...!!! ????
Per leggere la descrizione in lingua italiana scorrere il testo.

Mam Przepis na Miłość!
Uwaga ITALIENI W POLSCE! ????????????

Wywołują uśmiech w środku pandemii! Podczas gdy lekarze i pielęgniarki, bohaterowie naszych czasów, poświęcają 24 godziny na dobę opiece nad tymi, którzy cierpią fizycznie, nie możemy zapominać, że miliony ludzi tkwią w domach w przymusowym i długotrwałym zamknięciu. Człowiek w areszcie domowym potrzebuje słów, muzyki, innych ludzi, a przede wszystkim pocieszenia i radości, aby rozjaśnić codzienne życie, które zwłaszcza teraz boli psychicznie.
I właśnie dlatego, zarówno u Polaków jak i Włochów w Polsce, ląduje statek kosmiczny ITALIENI! Misja to wywołanie uśmiechu w rytmie Disco Polo nowością „Mam przepis na miłość”. Dzięki domowemu wideo, całkowicie zrealizowanemu i zmontowanemu online przez Skype pomiędzy Włochami, Polską, Hiszpanią i Argentyną, zespół ITALIENI - między chochlami i talerzami, wśród płaczących dzieci i nerwowych żon - stworzył utwór w języku polskim, który opowiada o miłości między Włochami i Polską, a wszystko to niesie niezwykle popularny gatunek muzyczny jakim jest Disco Polo.
Zespół ITALIENI, w skład którego wchodzą Thomas Grotto, Andrea Anzaldi, Federico Bandiani Lagomarsino, Cosimo Francavilla, Luca Laca Montagliani, rozpoczął ironiczną, pozytywną, domową przygodę, która charakteryzuje się włoską tradycją melodyczną z cygańsko-bałkańskimi skażeniami. Pięciu elektryzujących artystów swoim beztroskim utworem wprasza się do naszych domów, docierając do nas przez telefon lub komputer i pozwala popatrzeć na życie (tymczasem) odległej planety, świata pełnego życia, do którego wszyscy chcemy jak najszybciej wrócić!

Sebastiano Giorgi, redaktor naczelny Gazzetta Italia

??????????????????????

Mam Przepis na Miłość!
Attenzione ITALIENI IN POLONIA!

Strappare un sorriso nel mezzo di una pandemia. Mentre medici e infermieri, eroi dei nostri tempi, si dedicano 24 ore al giorno alla cura di chi soffre fisicamente, non bisogna dimenticare che bloccati a casa, in una reclusione forzata e prolungata, ci sono milioni di persone. Un popolo agli arresti domiciliari che ha bisogno di parole, musica, umanità e soprattutto di sorridere per alleggerire una quotidianità che ferisce psicologicamente.
Ed ecco che sui polacchi, ma anche sugli italiani in Polonia, atterra la navicella degli ITALIENI! Missione strappare un sorriso al ritmo della Disco Polo con l’inedito “Przepis na Miłość”. Con un video artigianale montato via skipe tra Italia, Polonia, Spagna e Argentina, la band degli ITALIENI, tra mestoli e piatti, tra bambini ululanti e compagne inferocite che girano per casa, hanno scritto, musicato, cantato e registrato un pezzo in polacco che racconta l’amore tra Italia e Polonia attraverso il popolarissimo genere musicale della Disco Polo.
A lanciarsi in questa avventura ironica, positiva, casalinga, che strizza l’occhio alla tradizione melodica italiana, con contaminazioni gipsy-balcaniche è la band degli ITALIENI composta da Thomas Grotto, Andrea Anzaldi, Federico Bandiani Lagomarsino, Cosimo Francavilla, Luca Laca Montagliani, cinque elettici e irriverenti artisti che con la loro spensierata canzone ci raggiungono sul telefono, sul computer e ci entrano in casa portandoci uno squarcio di umanità da un pianeta lontano, quel mondo pieno di vita cui presto tutti vogliamo tornare!

Sebastiano Giorgi, caporedattore di Gazzetta Italia

XIII Otyńskie Spotkania Zespołów Śpiewaczych

2019-05-29  

Już w najbliższą sobotę na boisku w Otyniu "XIII Otyńskie Spotkania Zespołów Śpiewaczych" połączone z "IV Festynem Rodzinnym". Gwiazdą wieczoru będzie Thomas Grotto, który rozbawi nas największymi włoskimi przebojami! Od godz. 20:00 przenosimy się do Italii. Do zobaczenia i udanej zabawy, ciao!

 

Dzień Kobiet 2019 tour

2019-02-25  

 

Karnawał Włoski z Thomasem Grotto

2019-01-06  

 

Włoskie Andrzejki w Poema Cafe!

2018-11-14  

 

PO RAZ PIERWSZY w PoemaCafe! Włoskie Andrzejki z Thomasem Grotto.

Serdecznie zapraszamy na KONCERT ANDRZEJKOWY w klimacie słonecznej Italii. Wystąpi Thomas Grotto - włoski wokalista mieszkający od 14 lat w Polsce, finalista "Szansy na sukces" (2006 i 2010). 
W programie muzyka włoska i światowe przeboje.

Wstęp 40 zł. Konieczna rezerwacja: kawiarnia@poemacafe.pl lub tel. 61 853 05 76 (od środy do soboty)

Dzień Kobiet w Restauracji Starej Kamienicy

2018-02-08  

 

Zapraszam serdecznie na fantastyczny wieczór pełen atrakcji muzycznych, przy smacznym menu.

Dla naszych gości zaśpiewa rodowity Włoch Thomas Grotto ;)  a drugą część wieczoru poprowadzi DJ Łozo.

Bilety w cenie 85zł/osoba

rezerwacje stolików pod nr tel. 602 272 518

Dzień Kobiet w Prusicach

2018-01-19  

Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Kobiet do Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach! Już 8 marca po raz kolejny Panie będą mogły bardzo rozrywkowo obchodzić swoje święto w Prusicach :) W tym roku w programie wystąpi z największymi włoskimi przebojami Thomas Grotto oraz Mateusz Socha Stand Up, który zaprezentuje program specjalnie dla Pań :)

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach, Prusicki Obiekt Multifunkcyjny oraz przez internet https://ekobilet.pl/prusice/dzien-kobiet-2018-22889/239413-bilety-na-koncert. Przypominamy, że w cenie biletu jest specjalny poczęstunek razem z napojami %%%.
— presso Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach.

 


Dzień Kobiet 2018

2018-01-17  

 

Ciao Italia - The Best of San Remo!

2018-01-17  Największa w Polsce wielka fiesta włoskich przebojów

Ciao Italia - The Best of San Remo!

Włoskie przeboje z całą pewnością mają coś w sobie. Jedni je kochają, inni się z nich śmieją, ale jedno jest pewne - wszyscy te utwory znamy. To właśnie włoskie przeboje stały się natchnieniem do powstania tego wspaniałego wydarzenia, święta włoskiej piosenki.

Podczas niemal dwugodzinnego spektaklu usłyszycie Państwo między innymi takie przeboje jak „Felicita”, „Mamma Maria”, „Volare”, „Caruso” czy „Sempre sempre”.

Paolo Cozza - prowadzący

Halina Benedyk & Marco Antonelli

Marta Wiejak - wokal

Karolina Kończal- wokal

Jacek Kotlarski - wokal

Jacek Ciepliński - wokal

Thomas Grotto - wokal

San Remo Band

To będzie wyjątkowy wieczór, którego długo Państwo nie zapomną!

Poznań - 28.11.2017 - Sala Ziemi MTP
Zabrze - 21.01.2018 - Dom Muzyki i Tańca
Gdynia - 27.02.2018 - Arena
Start godzina 19:00

 

 

Viva Italia 2017

2017-09-22  

Trasa  koncertowa Viva Italia 2017

 

Pizza Connection już jest!!

2017-09-09  

Najnowsza płyta Thomasa Grotto – „Pizza Connection”.

Wyjątkowe rockowe aranżacje największych hitów z Półwyspu Apenińskiego.

Warto posmakować.. :)

 

 

Nowa Płyta Thomasa Grotto Pizza Connection

2017-09-07  

 

 

Dni Gościna 2017 Thomas Grotto i Patrycja Markowska znowu razem :)

2017-08-03  

 

Włoski Dzień Matki w Poznaniu 26.05.2017

2017-04-26  

Szanowni Państwo gorąco zapraszamy na niezwykłą muzyczną podróż do słonecznej Italii. Thomas Grotto półfinalista Xfactor, Finalista Szansy na sukces. Włoch z pochodzenia, Polak z wyboru zaśpiewa dla Państwa największe przeboje Włoskiej Muzyki, Bilety 30zł do nabycia w ODK „Pod Lipami” W dniu koncertu bilety 40zł Liczba miejsc ograniczona nie czekaj...

 

Niedziela 23 kwietnia 2017 Święto Wojciechowe w Opolu

2017-04-06  

 

Niedziela 23 kwietnia 2017
RYNEK
12.00 – 19.00 Jarmark Produktów Regionalnych
12.00 – 17.00 Park rozrywki – namiot cyrkowy. Chodzenie po linie, nauka balansu, żonglerka piłeczkami i maczugami, tworzenie
wielkich baniek mydlanych i wiele innych atrakcji. Rozgrywki
w KUBBA, warsztaty mincerskie
SCENA
12.00 – 13.00 Wielkie dziecięce koncertowanie dla Wojciechów
13.00 – 14.00 „Bill Bombadill Show” – przedstawienie pełne humoru z elementami kuglarstwa, pantomimy oraz akrobatyki
14.30 -15.00 Koncert orkiestry SELECT BEND
15.00 – 16.00 Pokaz tańca dzieci, młodzież i dorośli FOKUS
16.00 – 17.30 Koncert Thomas Grotto – finalista “X-factor”

Włoski Dzień Kobiet 08.03.2017

2017-03-06  

 

Dzień Kobiet po włosku w Krobi 12.03.2017

2017-03-03  

Dzień Kobiet po włosku w Krobi


Szanowni Państwo, Przy okazji Dnia Kobiet zapraszamy na koncert - rodem ze słonecznej Italii i spotkanie w Cafe Italiano Najpierw wystąpi Thomas Grotto - żywiołowy piosenkarz, tancerz, koneser wina, pochodzący z Bolzano we Włoszech. Thomas dał się poznać większej publiczności po występie w telewizyjnym programie "Szansa na sukces", w którym wziął udział kolejno w 2006 i 2007 r. Konsekwencją jego udziału w "Szansie na sukces" było m.in. zaproszenie na tournee razem z Patrycją Markowską.

Pan Thomas koncertował już w wielu krajach Europy, obecnie publiczność kocha go przede wszystkim za jego wykonania największych włoskich przebojów. Thomas Grotto wystąpi w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi w niedzielę 12 marca, o godz. 17.00. Dla Pań tego dnia wejście na koncert jest bezpłatne - wejściówki dostępne są w centrum kultury.

Po koncercie zapraszamy do Cafe Italiano - czyli do holu centrum kultury, który tego dnia zamieni się we włoską kafejkę. Gościem Cafe Italiano będzie Maria Pawlak z Krobi, która opowie o tym, jak wyglądały jej wakacje we Włoszech i o tym, w jaki sposób Włosi spędzają wakacje. Dla gości Cafe Italiano przygotowujemy - oczywiście - włoską przekąskę. Ilość miejsc w Cafe Italiano - niestety - jest ograniczona, stąd koniecznie trzeba wcześniej zrobić rezerwację i odebrać wejściówkę upoważniającą do wstępu. Informacji udzielamy pod numerem telefonu: 65 571 13 20. Przy okazji zachęcamy również do wspomnień - liczymy na to, że podczas spotkanie w Cafe Italiano, nasi goście także dzielić będą się swoimi wrażeniami z wyjazdów do Włoch - wiemy bowiem, że wielu mieszkańców Krobi miało okazję zwiedzić ten piękny kraj. Czekamy również na zdjęcia - jeśli ktoś chciałby pokazać swoje fotografie z Włoch - prosimy o dostarczenie ich do centrum kultury do środy 1 marca. Gorąco zapraszamy do wspólnej zabawy!

Podczas koncertu oraz spotkania w Cafe Italiano prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację Marcina Chudego z Sikorzyna. Mama Marcina - Urszula i jego brat - Michał - to członkowie Zespołu Folklorystycznego z Domachowa i Okolic. Zawsze możemy liczyć na nich podczas akcji promujących folklor, teraz my chcielibyśmy ich wesprzeć.

 

Dzień Kobiet po włosku! 10.03.2017

2017-02-28  

 

Zaproszenie na Dzień Kobiet 04.03.2017

2017-02-28  

 

Koncert Walentynkowy

2017-02-02  

Kochaj AMAtrice <3

2016-11-10  

 

Trasa koncertowa Viva Italia

2016-10-17  

 

 

VIVA ITALIA! – WŁOSKIE WIDOWISKO MUZYCZNE

Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny, powstały w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej.

Jedyny i niepowtarzalny w swoim rodzaju koncert, który przeniesienie widzów do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki.

Bezapelacyjne włoskie hity: „Felicità”, „Ci Sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile” usłyszymy w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert ten jest bowiem nowym spojrzeniem na dorobek włoskiej sceny rozrywkowej, łącząc w sobie nurt italo disco i hity prezentowane na deskach San Remo z dostojnym klimatem klasycznej oprawy.

Oczy widzów przyciągać będą natomiast żywiołowi tancerze i nowoczesne wizualizacje.

Nasz koncert to gwarancja relaksu, energii i fantastycznej zabawy, po której każdy będzie miał ochotę głosić włoskie „Dolce vita”!


W KONCERCIE WYSTĘPUJĄ:


Thomas Grotto

Pochodzi z Bolzano, ze słonecznej Italii. W Polsce mieszka od 2004 roku. Jest niezwykle żywiołowy, pełen temperamentu – jak na Włocha przystało. Jego pasja to śpiew, perkusja i taniec – uczy salsy, bachaty, merenque. Wielokrotny uczestnik i laureat „Szansy na sukces” oraz finalista pierwszej polskiej edycji programu „X-factor”.


Marco Bocchino

Urodził się w Savona, w słonecznej Italii. W Polsce mieszka od 1997 roku. Marco to człowiek pełen zapału, wigoru i optymizmu. Swoje włoskie korzenie oraz talent muzyczny zaprezentował niejednokrotnie w takich programach jak Europa da się lubić (TVP2), Okno na Polskę (TVP Info), Jaka to melodia? (TVP1) oraz Kocham Cię, Polsko! (TVP2).

Maestosa Opera da Camera di Roma

założona w Rzymie orkiestra kameralna, składająca się z wybitnych wirtuozów instrumentalnych pochodzących z całego świata.

PRODUKCJA:

Francesco Colonelli

PRESTIGE CONCERTS LTD


„VIVA ITALIA!” TO:

 • muzyka tylko na żywo!
 • włoscy wokaliści
 • włoska orkiestra kameralna
 • włoski temperament
 • popowy band
 • wirtuozi instrumentalni
 • multimedia
 • unikalne włoskie brzmienie
 • prawie 2 godziny fantastycznej zabawy
 • międzynarodowa obsada
 • niezapomniane artystyczne doznania


PROGRAM

 1. Ti amo
 2. Volare
 3. Felicità
 4. Ci Sarà
 5. Sarà perchè ti amo
 6. L`Italiano
 7. Picola e Fragile
 8. Acapulco
 9. Mamma Maria
 10. Susanna
 11. Lo che non vivo
 12. Su di noi
 13. Mambo italiano
 14. Tu Vuò Fa’ L’Americano
 15. Baila Morena
 16. Quando Quando Quando


*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie koncertu.

TERMINY I MIEJSCA KONCERTÓW:

18 listopada 2016 godz. 20.30 – WROCŁAW Sala Koncertowa Radia Wrocław

21 listopada 2016 godz. 20.30 – SZCZECIN, Sala Koncertowa Baszta

24 listopada 2016 godz. 20.30 – KRAKÓW, Sala Filharmonii Krakowskiej

25 listopada 2016 godz. 20.30 – KONSTANCIN – JEZIORNA, Willa Hugonówka

26 listopada 2016 godz. 20.30 – KATOWICE – Sala Akademii Muzycznej

27 listopada 2016 godz. 20.30 – GDYNIA, Sala Koncertowa Portu Gdynia

 

Pożegnajmy razem lato!

2016-09-17  Pożegnajmy razem lato!

Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej na dzień 18 września przygotowuje imprezę pod znakiem dobrej muzyki na pożegnanie lata

W niedzielę 18 września złotowski amfiteatr zatętni rytmami z krajów południa Europy. Początek imprezy o godz. 16.00, wstęp wolny.

Z pewnością na polanie pojawi się także zaplecze gastronomiczne - warto tego dnia zajrzeć do Amfiteatru Leśnego w Złotowie

Jako pierwszy wystąpi zespół Mythos.

Kolejny wykonawca to zespół Bum Bum Orkestar.

Koncert zakończy występ Grotto.

Thomas Grotto to człowiek pełen pasji..... :) Muzyką inspirowała go od najmłodszych lat. Usłyszycie Szanowni Państwo największe przeboje włoskiej muzyki rozrywkowej: Felicita, Volare, Ti amo, Baila Morena!!! Włoska biesiada!

Thomas Grotto w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie

2016-09-08  

 

Największe Włoskie Przeboje w wykonaniu Thomasa Grotto już 03.12.2016 w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie.

BILET NORMALNY W PRZEDSPRZEDAŻY - 25zł, W DNIU KONCERTU 30zł.

BILET VIP W PRZEDSPRZEDAŻY - 100zł - oprócz wstępu na koncert taki bilet upoważnia do spotkania z Thomasem Grotto po koncercie jak również do kolacji z artystą w Restauracji której adres otrzyma posiadacz biletu w momencie wejście na koncert po okazaniu biletu VIP. W cenie jest wliczona kolacja która obejmuje: 2 dania (wybrane przez organizatora koncertu) + 1 dowolny napój z karty w Restauracji.

 

Thomas w DOBROfest 2016

2016-09-08  

 


DOBROfest to festiwal wzajemnej pomocy organizowany po raz pierwszy w Chodzieży. Zamysłem festiwalu DOBROfest jest zlokalizowanie w jednym miejscu wiele form pomocy drugiemu człowiekowi m.in. oddawanie krwi, rejestracja potencjalnych dawców szpiku oraz narządów. Chcemy, aby każdy kto odwiedzi nasz festiwal miał do wyboru dobro. jakie może podarować drugiemu człowiekowi. Bo przecież przez nawet najmniejszą pomoc można uratować czyjeś życie.

 

 

 

Oprócz stoisk przygotowany zostanie szereg atrakcji dla ludzi odwiedzających nasz festiwal. Jednym z głównych atrakcji festiwalu będzie pierwszy w Chodzieży otwarty pokaz mody. Dalszą część festiwalu uatrakcyjnią pokazy taneczne oraz charytatywny bieg wokół Jeziora Miejskiego. Finałową część festiwalu uświetni koncert Kasi Wilk i pokaz LASER MAN SHOW - unikatowy i nowoczesny pokaz iluzji laserowej w wykonaniu tancerza tańca nowoczesnego, członka grupy FLOW FIRE&LIGHT SHOWJak często słyszymy reklamowe spoty z prośbą o pomoc na rzecz dzieci dotkniętych różnymi schorzeniami? Tak często wydaje się to odległei niespotykane, a jednak czasem należy dokładniej rozejrzeć się aby dostrzec, że w naszej najbliższej okolicy są ludzie i rodziny, które mogą być bohaterami takich spotów. Jedną z takich bohaterek jest 11 letnia Zuzia, która choruje na raka kości. Podczas trwania festiwalu odbędzie się zbiórka środków na leczenie i rehabilitację dziewczynki. W festiwal DOBROfest chcemy zaangażować całą lokalną społeczność. Publiczność będzie świadkiem wielkiego show, które z pewnością na długo utrwali się w ich pamięci.

Góry Św. Anny już 23-lipca.

2016-07-22  

Biesiada mieszkańców Góry Świętej Anny, ich przyjaciół oraz byłych mieszkańców Góry Św. Anny już 23-lipca. Zapraszamy na wspólną zabawę.

 

Dni Dobronia

2016-06-16  

 

Godz. 17.00 – Otwarcie festynu (Wręczanie nagród)

Godz. 17.30 – Koncert Orkiestry dętej z Dobronia
Godz. 18.00 – Koncert Zespołu TRZY KORONY
Godz. 19.30 – Koncert THOMASA GROTTO

Lato zaczyna się na molo :)

2016-06-04  

 

Koncert z okazji Dnia Matki

2016-05-21  

 

 

Organizator: Miasto Oława
Koncert największych włoskich przebojów w wykonaniu wokalisty Thomasa Grotto wraz z zespołem. Wstęp wolny, dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta. Zapraszamy panie do odbioru nieodpłatnych wejściówek na koncert, dostępnych w Centrum Sztuki w Oławie (w kasie OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3) oraz Wydziale Promocji i Współpracy Europejskiej Urzędu Miejskiego w Oławie (Ratusz). Wejściówki będą również dystrybuowane za pośrednictwem oławskich mediów w ustalonej przez nich formule: Gazeta Powiatowa Wiadomości Oławskie, Portal Oława24, Oławski Serwis Internetowy, Oławska Telewizja Kablowa od dnia 5 maja br.

Znakomity włoski artysta Thomas Grotto:

Utalentowany wokalista zyskał w Polsce popularność dzięki kilkakrotnym udziałom w „Szansie na sukces”, udziałowi w programie „Śpiewaj i walcz”, występom w MTV. Dwukrotnie brał udział w koncercie laureatów w Sali Kongresowej, gdzie śpiewał utwory z repertuaru Patrycji Markowskiej i Skaldów. W 2012 roku był finalistą popularnego talent show X Factor.

Wstęp wolny – informacja o wejściówkach w Centrum Sztuki w Oławie, tel. 71/735 15 75 lub bilety@kultura.olawa.pl

– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Letnie przesilenie
– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Dzień Matki
– 5 wejściówek zostanie przekazanych pierwszym 5 paniom, które zakupią bilet na film Wszystko gra
– 10 wejściówek zostanie rozlosowanych pośród osób, które polubią nasz profil na FB i napiszą Dzień Matki w Centrum Sztuki w Oławie, w przypadku panów mają przekazać bilety paniom (mamom)
– pozostałe będą wydawane bezpośrednio pojedynczo w kasie

wejściówki do odbioru w kasie

Dzień Kobiet Trattoria il Vicolo

2016-03-02  

 

 

Gminny Dzień Kobiet w Boguszycach

2016-02-29  

 

Wójt Gminy Wierzbinek

 

zaprasza na

Gminny Dzień Kobiet,

który odbędzie się

7 marca br. o godz. 14.00

w Hali Sportowej w Boguszycach

 

W programie: koncert THOMASA GROTTO, który zaśpiewa największe włoskie przeboje

oraz słodki poczęstunek.

 

Panie zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o telefoniczne zgłoszenie w terminie do 3 marca br.

w Gminnym Ośrodku Kultury w Wierzbinku tel. 63 26 11 380 lub u Sołtysów

 

 

Restauracja Błękitna

2016-02-28  

Dzień Kobiet  05 marca 2016r godz. 20.00

Dzień Kobiet po włosku

2016-02-26  

 

Masz ochotę na dobrą zabawę w Dzień Kobiet? Wspaniałe rytmy słonecznej Italii, największe włoskie szlagiery muzyczne, niespodzianki dla Pań i gwarantowana zabawa. To wszystko już 8 marca w Gostyńskim Ośrodku Kultury "Hutnik". Na scenie wystąpi Thomas Grotto, wokalista pochodzący z Bolzano.

 


Koncert Thomasa Grotto w GOK „Hutnik” już 8 marca o godz. 18.00. Wokalista to klasyczny Włoch, pełen żywiołowości i temperamentu. Od najmłodszych lat koncertował we Włoszech, Niemczech, Austrii, a teraz dostępny jest także dla polskiej publiczności! Jego drugą pasją widoczną na scenie jest taniec - salsy uczył się w Kolumbi i na Dominikanie. W Gostyniu zaprezentuje największe włoskie przeboje: Felicita, Ti amo, Tornero, Acapulco, Susanna. 

Bilety w cenie 30 zł nabywać można w kasach GOK, kina i na www.bilety24.pl

 


 

DZIEŃ KOBIET PO WŁOSKU

2016-02-20  


 

<3 Włoskie walentynki <3

2016-02-12  

Zapraszamy na romantyczny wieczór w Domu Pieciu Smaków. Od godz. 17.00 będzie można zjeść walentynkową kolację pełną pięcioprzemianowych miłosnych smaków, również wersja wegetariańska, deser oraz napój: ELIKSIR MIŁOŚCI!
O godz. 19.00 cudowną włoską atmosferę stworzy pasjonujący duet: temperamentny Thomas Grotto wraz z niezwykle utalentowną Basią Krenz.
Dodatkową atrakcją wieczoru będą pamiątkowe fotografie by Studio Paulina Lupa.
Koszt udziału w imprezie to 90 zł/os.
Bilety do nabycia w resturacji lub po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym przelewem na konto Domu Pięciu Smaków
ul. Taczaka 23/1 61-819 Poznań
BZ WBK 40 1090 1447 0000 0001 3103 4693

Rezerwacja pod numer: 602 710 025602 710 025

 


Trattoria La Riva

2016-01-11  

W sobotę 16 stycznia o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert Thomasa Grotto w Trattoria La Riva w Ostródzie. Artysta zaprezentuje największe włoskie przeboje. Wstęp wolny - do zobaczenia!

 

 

Nowy teledysk już jest!!

2015-12-15  

 

Projekt „ Z jednego serca” to przedsięwzięcie wyjątkowe! Zaangażowanych w jego realizację jest kilkadziesiąt osób. Założeniem jest idea przekazywania sobie dobrej energii w biegu
codziennych wydarzeń, podczas których często zapominamy o innych i o tym, że jest w nas wielka moc. Treść tego społecznego apelu przekazujemy poprzez świąteczną piosenkę zespołu Kosmo wraz z teledyskiem współtworzonym przez Fundację ISKIERKA. Na przykładzie dzieci, zarówno tych chorych jak i zdrowych, chcemy pokazać, że wszystko zaczyna się w jednym sercu...sercu młodego człowieka. Dobro dojrzewa z nim przez całe życie. Do projektu zostało zaproszonych sześcioro wokalistów z różnych kręgów, muzyków, filmowców oraz rodziców i dzieci. Podopieczni Fundacji ISKIERKA zarówno z Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu oraz te poza leczeniem szpitalnym, tańczące dzieci z BADOO Dance Group oraz śpiewające z zespołu wokalnego
Ślązaczek z Pałacu Młodzieży w Katowicach.
Wszystko to udało nam się zrealizować tylko dzięki dobrej woli i wspólnej potrzebie niesienia wsparcia i pomocy. Okres świąteczny jest wielkim sprzymierzeńcem naszej akcji i doskonałą
okazją by szerzyć dobro, które ma swoje źródło w sercu każdego z nas.

W projekcie udział wzięli:

- zespół Kosmo - autorzy muzyki i słów piosenki „Z jednego serca” (Kasia Kosmo, Julek Greń)
- Fundacja ISKIERKA - beneficjent
- Cofeina Studio - realizacja nagrań, produkcja, miks piosenki
- High End Studio Grzegorz Piwkowski - mastering
- Emot Studio - współrealizacja teledysku
- AJK movies - współrealizacja teledysku
- BADOO Dance Group pod kierownictwem Małgorzaty Żołnierek
- zespół wokalny Ślązaczek z Pałacu Młodzieży w Katowicach pod kierownictwem Bożeny Czyż

-wokaliści: Kasia Kosmo (zespół Kosmo), Sandra Jakubowiak, Noemi Lemańska, Thomas Grotto, Michał Łanuszka, Krzysztof Wałecki (zespół Vintage)
- muzycy: Marek Podkowa (saksofon), Paweł Pawłowski (gitary), Paweł Lemański (instrumenty klawiszowe), Julek Greń (gitara basowa), Łukasz Zając (perkusja)
- operatorzy kamer: Bartłomiej Zylla, Grzegorz Długiński, Arkadiusz Kaczorek, Paweł Lemański

Fundacja ISKIERKA od 2006 r. pomaga dzieciom z chorobą nowotworową i ich rodzinom. Udziela wsparcia finansowego,
psychologicznego i społecznego. Kupuje leki i sprzęt medyczny, remontuje i doposaża oddziały szpitalne oraz finansujemy
ogólnopolskie badania naukowe w zakresie skuteczniejszej diagnostyki w dziedzinie hematologii i onkologii dziecięcej.
Jednak w walce z chorobą, optymizm i pozytywne nastawienie są równie ważnymi elementami terapii , jak drogie lekarstwa.
Dlatego pomaga „oswoić” chorobę oraz łamiemy stereotypy pokazując, jak niemożliwe staje się możliwym. Organizuje
różnorodne projekty terapeutyczne i integracyjno - rehabilitacyjne. Spełnia marzenia dzieci, warsztaty artystyczne i
edukacyjne, organizujemy aktywny wypoczynek.

Teledysk zrealizowano na Oddziale Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Zabrzu, BO TAK Wege Przestrzeń, Pole do popisu studio kulinarne.

Dodatkowe informacje: Kasia Kosmo, firma@cofeina.com.pl, tel. +48 507 071 299+48 507 071 299
Agnieszka Wydmuch, a.wydmuch@fundacjaiskierka.pl, tel. +48 601 484 656+48 601 484 656

Śpiewający Włoch w Polsce, Thomas Grotto wywiad w kobieta.pl

2015-11-30  

 

Z okazji Andrzejek serdecznie zapraszamy!

2015-11-27  

Bal Sylwestrowy 2015 / 2016

2015-11-27  

 

 

Włoskie lato w Bydgoszczy !!

2015-07-01  

Włoskie lato w Bydgoszczy !!

 

THOMAS GROTTO Dni Gilowic 2015

2015-06-23  

Po uroczystym powitaniu gości Gilowice przygotowały coś dla fanów największych włoskich utworów - koncert uczestnika programu X Factor - Thomasa Grotto.

 

Thomas Grotto 6 maja w Ciechocinku

2015-03-26  

JEŚLI BĘDZIECIE W OKOLICY CIECHOCINKA.. ZAPRASZAM NA KONCERT TYLKO TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ, BO ZOSTAŁO NIEWIELE BILETÓW :)

 

6 maja 2015 o godz. 19:00 Teatr Letni ul. Kopernika 3, Ciechocinek

 

 

www.kupbilecik.pl

Thomas Grotto & Band - Oferta koncertowa 2015 (Największe Włoskie Przeboje)

2015-03-22  

Thomas Grotto & Band
Największe Włoskie Przeboje !!!

Technika estradowa - Przemas-Technika Technika Estradowa
Realizacja wideo: Mstudio.net.pl - film - montaż - reklama
Realizacja audio: Jan Koźliński jan.kozlinski@gmail.com


Jeżeli jesteście Państwo
na etapie organizowania
bankietu, balu, koncertu,
uroczystej gali czy
wszelkiego rodzaju
imprezy okolicznościowej
i szukacie profesjonalnej
oprawy muzycznej, która
zaskoczy, zadziwi i
zagwarantuje niezapomniane
wrażenia Państwa gościom,
naszym skromnym zdaniem
"trafiliście w dziesiątkę".

Tel. 0048 503069796

Web: http://www.thomasgrotto.eu

Facebook fan page: https://www.facebook.com/thomasgrottopolonia

iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/id714451865?affId=1108120

 

 

ZAPRASZAMY NA KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET 6-go marca 2015

2015-02-22  

6 MARCA O GODZ. 18:00 W KLUBIE OSIEDLOWYM W ROSNOWIE WSTĘP WOLNY

 

Restauracja Piwniczka Dzień Kobiet <3 7-go marca 2015

2015-02-22  

 

Drogie Panie Rusza sprzedaż biletów na "Dzień Kobiet-Karnawał na Bis"
- DJ
- Oraz Gość "Niespodzianka" prosto ze słonecznej Italii :)
- oraz wiele innych atrakcji
Zapraszamy Serdecznie Bilety do nabycia w Restauracji "Piwniczka"
Cena 110,- od osoby

 

 

 

Włoski Wokalista  Polsce


THOMAS GROTTO z zespołem w Sianożętach

2015-02-22  

 

 

Włoski Wokalista  Polsce


VOLARE CANTARE - PRZEBOJE ŚPIEWA THOMAS GROTTO

2015-02-19  

Przebojowy przystanek w Waszym rejsie do Wenecji. W sobotę największe włoskie hity zaśpiewa dla Was Thomas Grotto z zespołem.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Szykuje się super zabawa przy takich utworach, jak np. "Felicita", "Ciao Bambina" czy "Baila Morena".
Pochodzącego z północy Włoch Thomasa możecie podpytać, jak najszybciej dostać się do Wenecji.

My podpowiadamy: biorąc udział w loterii "Bella loteria". Karnawałowy wyjazd do tego słynącego z kanałów miasta jest główną nagrodą w loterii. Rób zakupy w FORUM, skanuj paragony. Los wiedzie do Wenecji.

 

 

 

 

Włoski Wokalista  Polsce


Viva La bella Italia - THOMAS GROTTO z zespołem - Muzyczne Tarasy 2014

2015-02-19  

Muzyczne Tarasy 2014 ZAPRASZAM ;)

 

 

 

Włoski Wokalista  Polsce

Koncert Thomasa Grotto z okazji Dnia kobiet

2015-02-19  

Koncert Thomasa Grotto z okazji Dnia kobiet

 

 

 

Włoski Wokalista  Polsce

Karnawał Wenecki w Restauracji VNS

2014-02-27  

Karnawał Wenecki w Restauracji VNS

 

 

Gość specjalny to Thomas Grotto ;)

Już niedługo Święta :)

2014-02-06  

 

Wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014

2014-01-07  

Zapraszam wszystkich na koncert!! Już 12 stycznia w niedzielę od 13.00 w Malmö przy Ystadsgatan 53.

 

 Niedziela 12 stycznia 2014 Ystadsgatan 53 Studiofrämjandet , Malmö, zaczynamy od 12.45

• 13.00 – 13.20 Sylwester Bogelund – muzyka My Lovely Hits
• 13.20 -13.30 Prezentacja sponsorów : Unity Line, TKP Construction , ZOP, Polka , Studiefrämjandet i inni
• 13.30 – 13.45 Sylwester Bogelund – muzyka Worlds hits Part II
• 13.45 – 14.05 Ryszard Van Geuken Duo – Instrumental by Nature na akordeon i gitarę
• 14.15 – 14. 30 Gregor Pacho - Anglia X Factor , głos operowy i wieczór z klasykami typu Frank Sinatra. Part I
• 14.30 – 14.40 Kwiaty Polskie taniec wyjście I
• 14.40 – 15.10 Dont Stop the Queen - covery zespołu Queen part I
• 15.10 – 15.20 Mariola Chowaniec – Matylda Design pokaz mody i pokaz fryzjerstwa Part I
• Aukcja numer 1 i sprzedaż serduszek do wyklejania, muzyka Ryszard Van Geuken Duo
• 15.30 – 15.45 Mariola Chowaniec – Matylda Design pokaz mody i pokaz fryzjerstwa Part II
• 15.45 – 16.20 Dont Stop the Queen - covery zespołu Queen part II
• 16.20 – 16.40 Gregor Pacho II We love America
• 16.40 – 16.50 Kwiaty Polskie wyjście II
• 16.50 – 17.00 Aukcja II – obrazy i nie tylko
• 17.00 – 17.45 Thomas Grotto - Italy for You finalista Idola i przeboje włoskie
• 18.00 – 18.30 I wanna rock Allie Hazard Made in Sweden
• 18.30 – 18.45 Gregor Pacho – piosenki na dobranoc
• 18.45 – 19.00 Światełko do nieba – wypuszczamy 500 lampionów w powietrze
• 19.00 – 19.30 Finały giełdy gadżetów oraz aukcji obrazów oraz muzyka na pożegnanie Thomas Grotto

29 grudnia 2013

2013-12-07  

Zapraszam wszystkich na koncert!!

29.12.2013, godz. 17.00
sala widowiskowa RCK,
bilety: 10 zł

Pierwsze 100 osób dostanie w prezencie noworocznym moją nową płytę CD "Senza scampo"

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg

 


Thomas Grotto on iTunes :)

2013-10-10  

 

 

 

 

PREMIERA!!! PREMIERA!!!

2013-10-09  

 

 

Jakub Tryniszewski JT-Photographie

Koncert z okazji dnia kobiet :)

2013-10-09  

Gminny Ośrodek Kultury w Mierzęcicach
Mierzęcice, woj. Śląskie, pow. będziński (42-460)
ul. Wolności 102a


Thomas Grotto w Dzień Dobry Tvn

2013-10-08  

Dla jednych charyzmatyczny i oryginalny. Dla drugich efekciarz i kabotyn. Thomas Grotto, odpadł z programu "X Factor", z grupy Kuby Wojewódzkiego. Czy to koniec jego wielkiej kariery czy może dopiero początek? W studiu Dzień Dobry TVN wykonał utwór „Guardati”.

Recital Thomasa Grotto

2013-10-06  

30/04/2013

godz. 19:00

Thomasa Grotto Recital (Największe przeboje ze słonecznej Italii) Scena plenerowa RCK Kołobrzeg

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu ul. Solna 1, 78-100 Kołobrzeg


Thomas Grotto na Twoim Ślubie!!!

2013-10-06  

Thomas Grotto - X Factor, Szansa na sukces ecc ecc

Ona tańczy dla mnie - (wersja angielska)

2013-10-06  

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

2013-10-06  

 

6 grudnia premiera

2013-10-06  

6 grudnia premiera "Magicznych świąt"!!!

Thomas Grotto podpisał umowę !!

2013-10-06  

Thomas Grotto podpisał umowę ze studiem nagraniowym „Cofeina Studio” z Katowic . Na wiosnę będzie można kupić i posłuchać nową płytę Thomasa !
Zanim to jednak nastąpi Kasia Kosmo i Thomas Grotto planują wspólnie zaśpiewać piosenkę na Świeta Bożego Narodzenia.

Gmina Borów dożynki 2012

2013-10-06  

 

www.muzykawloska.pl

2013-10-06  

Muzyka Włoska

Thomas Grotto:

www.muzykawloska.pl

Muzyka Włoska !!! ;)

włoska muzyka  Italo disco  biesiada włoska  włoska muzyka  Italo disco  biesiada włoska

Eros Ramazzotti Tribute

2013-10-06  

 

Muzyka Włoska

Italian Graffiti Recital

2013-10-06  

 

Włoski wieczór !!

2013-10-06  

Zapraszamy !!!!

Trema towarzyszyła wszystkim uczestnikom. Ale Thomas to zwierzę sceniczne!!

2013-10-06  

Thomas Grotto- performer

Trema towarzyszyła wszystkim uczestnikom. Ale Thomas to zwierzę sceniczne. Było dobrze?

Thomas wrzucił na ich serce gorącą mozarellę!

2013-10-06  

Thomas wrzucił na ich serce gorącą mozarellę!

Czesław wróży mu przyszłość, a Tatiana... Tatiana została absolutnie obezwładniona. Zasłużone trzy razy TAK. Zgadzacie się z werdyktem jury?

Thomas Grotto nie oszuka jury, że nie umie śpiewać

2013-10-06  

Thomas Grotto nie oszuka jury, że nie umie śpiewać

Tomas postanowił zabawić się utworem. Konkurs lambady nie spodobał się jury.

Było dobrze i przeszli dalej!

2013-10-06  

Było dobrze i przeszli dalej!

Che Donne, Thomas Grotto, Klaudia Szafrańska i Michał Szyc. Spodobali sie jury i dobrze, bo dostali zielone światło na udział w kolejnym etapie "X Factor". Jak Wam się podobali?

Teledysk w Warszawie :)

2013-10-06  

W niedzielę nagrywam w Warszawie. Reżyserem teledysku do singla został Claudio Zagarini, który współpracował już z takimi gwiazdami jak Chris Brown, Snoop Dogg, Missy Elliot, Flo Rida i wiele innych , które na całym świecie maja status Mega Gwiazdy! www.tali-geni.it

 

 


Thomas Grotto nagrywa i wydaje singiel!

2013-10-06  

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Mark Tysper i Sebastian Piekarek team Grapetown - producenci m.in. plyty Dody, Patrycji Markowskej, Perfect, Ira i inni, zaproponowali mi nagranie swojej piosenki, którą z wielką przyjemnością zaśpiewałem. Tekst napisał Andrea Sartorel.Thomas Grotto w Dzień Dobry Tvn - z ziemi włoskiej do Polski

2013-10-06  

Dla jednych charyzmatyczny i oryginalny. Dla drugich efekciarz i kabotyn. Tomas Grotto, odpadł z programu "X Factor", z grupy Kuby Wojewódzkiego. Czy to koniec jego wielkiej kariery czy może dopiero początek? W studiu Dzień Dobry TVN wykonał utwór „Guardati”.

kliknij aby obejrzeć

Thomas Grotto X Factor TVN w domach jurorskich.

2013-10-06  

Tym razem półfinałowa piętnastka uczestników zmierzy się z wybranym przez jury repertuarem w domach jurorskich. Trzy grupy, trzech pomocników i piętnaście niesamowitych wokali. To ostatni etap przed występami na żywo. Kto przekona jurorów, że ma w sobie "Faktor X"?

kliknij aby obejrzeć

WooDone

2013-10-06  
Zostałem rzecznikiem okulary WooDone :)

Sono diventato testimonial degli occhiali WooDone :)


Oferta koncertowa

2013-10-06  Oferta koncertowa
Thomas Grotto & Ballerinas
W repertuarze:
• Największe włoskie hity – Ti amo, Tornero, Felicita, Volare.
• Piosenki z programów : X Factor, Szansa na sukces
• Utwory autorskie
Kontakt
General Manager
Michał Borowiec
mobile: 602.317.346
mail: agency.voices@wp.pl

 

Thomas Grotto dzisiaj w kolejnym odcinku X Factor !

2013-10-06  

Już dzisiaj zostanie wybrana półfinałowa "15" X Factor.
Ten etap to Bootcamp ! Są to dwudniowe eliminacje, podczas których spośród 138 uczestników jurorzy wyłonią półfinałową "15". Zobaczcie, czy Thomasowi udało się znaleźć w gronie szczęśliwców.
Zapraszam do oglądania -TVN, godz.20.00.

kliknij aby obejrzeć

 

Bitwa na karaoke

2013-10-06  

 

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta zaprasza na imprezę charytatywną pod nazwą „Bitwa na karaoke”. Już 25 marca 2012 roku na hali „Milenium” od godz. 17.00 zbierać będziemy pieniądze na leczenie 23-letniej mieszkanki Podczela – Natalii  Zawady.
Natalia urodziła się z poważną wadą serca. Niestety nie została ona prawidłowo zdiagnozowana w wieku dziecięcym, co z czasem coraz bardziej ograniczało Jej życie. „Mój obecny stan zdrowia nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie”  - mówi Natalia – „Często mam duszności i męczy mnie nawet najmniejszy wysiłek. Leczenie farmakologiczne i tlenoterapia jedynie minimalizują skutki choroby. Wszystkie możliwości leczenia w Polsce zostały już wykorzystane. Jedyną szansą na ratowanie mojego życia jest przeszczep obu płuc i serca, ale tych operacji nie wykonuje się w Polsce. Nawiązałam kontakt z kliniką w Niemczech, która po zapoznaniu z dokumentacją medyczną wyraziła zgodę na konsultację i badania w celach kwalifikacji do operacji. Warunkiem wyjazdu jest opłata kosztów badań i operacji, a te przekraczają moje możliwości i mojej rodziny. Stąd moja prośba o Państwa wsparcie”.   
W trudnej walce o życie Natalię postanowili wesprzeć Artur Sempruch i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, przygotowując dla Państwa zupełnie nową propozycję. „Bitwa na karaoke” stać się ma wielkim polem konfrontacji muzycznej, a w ślad za nią miejscem zbiórki pieniężnej na rzecz Natalii. Do udziału w „Bitwie na karaoke” udało się namówić wiele grup (często amatorskich) i liderów, dla których śpiew jest drugim życiem. W szranki konkursowe staną zatem drużyny: tancerzy z Thomasem Grotto na czele, sportowców z liderem Piotrem Sak, straży pożarnej z Maciejem Pasternakiem i starostwa z Pawłem Stegientą (trzej panowie są członkami zespołu New Stars). Opiekunem grupy urzędu miasta jest muzyk Michał Pfeif, drużyny Karoliny - Darek Dąbrowski (finalista „Idola”), nauczycieli i ich uczniów – genialnie radząca sobie z zespołem „Majol” Jola Wójcik – Oszmaniec. Najlepsze podopieczne Joli także mają pod swoją pieczą wspaniałe drużyny: Weronika Dziędziura będzie odpowiedzialna za dziennikarzy, Edyta Karczewska za harcerzy, Paulina Derewońko za fryzjerki ich przyjaciółki, a Justyna Laskowska za grupę ze świetlicy „Ogrody”. Ostatnią zgłoszoną grupą są „Niezapominajki” ze Stanisławem Siekierzyńskim z chóru „Cantabile” na czele.
Wszystkie grupy oceniać będzie jury w składzie: Jerzy Wolski zastępca prezydenta miasta Kołobrzeg, Kamil Czarnecki – znakomity tancerz, finalista programu „You can Dance” i aktor dwójkowego hitu „Tancerze” oraz utytułowany tancerz tańca towarzyskiego, zdobywca Kryształowej Kuli programu „Taniec z Gwiazdami” Robert Rowiński, szef Szkoły Tańca „Pasja”. „Bitwę na karaoke” urozmaicą także swoimi występami dwa zespoły taneczne – VSDS i „Pasja” oraz uczestnik programu „X Factor” Thomas Grotto.
Na wszystkich, którzy zechcą finansowo wesprzeć Natalię Zawadę czekać będzie w niedzielę 25 marca 2012 roku o godz.17.00 także dodatkowa atrakcja. Swoje stoisko przygotowuje firma kosmetyczna AVON. Tam na rzecz Natalii będzie można wykonać sobie piękny makijaż, manikiur oraz masaż dłoni. Przewidziana jest także loteria fantowa.

Zapraszamy – hala „Milenium” godz. 17.00, niedziela 25 marca 2012 roku.
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
Ul. Narbutta 27 lok. 1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe 12 1160 2202 0000 0001 4668 2533
Nr konta na wpłaty EURO 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272 z dopiskiem: Natalia Zawada

X Factor sezon II

2013-10-06  

Polska edycja brytyjskiego hitu "X Factor sezon II" rozpocznie się za kilka godzin  zapraszamy :)

kliknij aby obejrzeć

Fot.Grzegorz Press

X Factor 2. edycja

2013-10-06  


Zapraszam do obejrzenia
X Factor 2. edycja
Emisja TVN: od 3 marca,
sobota 20:00

Thomas Grotto w Extreme Fighting Sport :)

2013-10-06  

 

Informowaliśmy już (TUTAJ i TUTAJ) o gali Extreme Fighting Sport, która 11 lutego odbędzie się w Kołobrzegu. Przypominamy o niej, bo zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie.

Również dlatego, iż w Kołobrzegu wystąpią zawodnicy reprezentujący znany i szanowany klub Arrachion Olsztyn, w którym trenuje Mamed Chalidow (gość honorowy kołobrzeskiej gali).

W Arrachionie ćwiczy m.in. Paulina Bońkowska, która w Kołobrzegu zmierzy się z Kingą Przybysz, zawodniczką SWK Tygrys Tomaszów Mazowiecki.

Kolejny warty zauważenia bój to pojedynek zawodnika pochodzącego z Kołobrzegu, na co dzień trenującego w Arrachion Olsztyn, Damiana Mieczkowskiego. Mieczkowski będzie się bił z Wojtkiem Kasperkowiakiem (to jedyna amatorska walka podczas gali).

W Kołobrzegu będzie można zobaczyć także Adriana Zielińskiego. Jego przeciwnikiem będzie Tomáš Jeníček z Pretorian Gym Pardubice.

Pełna rozpiska gali:

Walka wieczoru.

Pozostałe.

X Factor tvn

2013-10-06  

 

Thomas Grotto na X Factor w Zabrzu dostał 3 razy "TAK". Po występie Thomasa Kuba Wojewódzki powiedział, że serce mu się rozpłynęło jak mozzarella i że to było najlepsze zakończenie wieczoru !!! Tatiana biła brawo na stojąco, a Czesław przewidział bogatą koncertową przyszłość :)))) Ale emocje !!!!

Zapraszamy!!!! :)

2013-10-06  

 

 

Thomas Grotto na Youtube!!!

2013-10-06  

 

Thomas Grotto w Szansie na sukces :)

2013-10-06  

Thomas Grotto w Szansie na sukces - Ray Wilson (Genesis), niedziela 11.09. - godz. 15.15 TVP 2

Drupi + Thomas Grotto w Opolu!!!!

2013-10-06  

 

 

Drupi + Thomas Grotto w Kołobrzegu!!!!

2013-10-06  

 

Agencja Artystyczna GTG serdecznie zaprasza na koncert legendarnego włoskiego piosenkarza DRUPIEGO, który odbędzie się 8 lipca 2011r. w Amfiteatrze w Kołobrzegu o godzinie 20:00.
DRUPI – włoski piosenkarz, który solową karierę rozpoczął na początku lat 70-tych. Przez wiele lat odnosił sukcesy w rodzinnym kraju, a także na Wyspach Brytyjskich. Szczególne uznanie zdobył na festiwalu w Sopocie w 1978r., a jego piosenki: Sereno e, Vado via, Tornero czy Piccola e Fragile do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością w Polsce.

Jako special guest wystąpi Thomas Grotto


Bilety dostępne są w punktach przedsprzedaży:
- Flamenco - sklep muzyczny (okolice Hosso) Giełdowa 7D Kołobrzeg
- Pizzeria Bella Italia ul. Towarowa Kołobrzeg

Rezerwacji można dokonać również drogą elektroniczną na stronach:
- www.thomasgrotto.eu
 

Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 zł - w dniu koncertu 65 zł

Bilety Golden Ticket VIP!!!
w cenie 250 zł w tym koncert +
cd Drupiego z autografem +
Kolacja z Drupim,
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!
Tylko 40 osób.


www.drupi.it
www.thomasgrotto.eu

Relacje i fotorelacje: Teatr Letni. 27 maja 2011r. Szczecin

2013-10-06  

www.wszczecinie.pl

Drupi lepszy na winylu!! Thomas Grotto dziwił się, że tańczenie jest zakazane. We Włoszech pewnie sami ochroniarze tańczyliby wraz z widownią.

DRUPI w Szczecinie!! Jako support THOMAS GROTTO!!!! :) zapraszam

2013-10-06  

 

Szanowni Państwo

Agencja Artystyczna BRAND HOUSE serdecznie zaprasza na koncert legendarnego włoskiego piosenkarza DRUPIEGO, który odbędzie się 27 maja 2011r. w Teatrze Letnim w Szczecinie o godzinie 20:00.
DRUPI – włoski piosenkarz, który solową karierę rozpoczął na początku lat 70-tych. Przez wiele lat odnosił sukcesy w rodzinnym kraju, a także na Wyspach Brytyjskich. Szczególne uznanie zdobył na festiwalu w Sopocie w 1978r., a jego piosenki: Sereno e, Vado via, Tornero czy Piccola e Fragile do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością w Polsce.

undefined

Bilety dostępne są w punktach przedsprzedaży:
- CH GALAXY (stoisko Soft Electronic, Cyfra+, II piętro – przy ruchomych
schodach) al. Wyzwolenia 18
- Zamkek Książąt Pomorskich CIKiT – ul. Korsarzy 34
- Migacz Travel – ul. Boh. Warszawy 83
Rezerwacji można dokonać również drogą elektroniczną na stronach:
- brandhousenet.pl
- bilety.infoludek.pl
- szpak.szczecin.pl
- migacztravel.eu
oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 795 546 783

Cena biletu: 60zł

Serdecznie zapraszamy
AGENCJA ARTYSTYCZNA
BRAND HOUSE

Tapety na pulpit z Thomasem Grotto

2013-10-06  

Tapety na pulpit z Thomasem Grotto Link:  www.tapeciarnia.pl

Zdjęcia z Thomasem Grotto ;)

2013-10-06  

Jeżeli masz jakieś ciekawe zdjęcia z Thomasem Grotto i chciałbyś je pokażać innym - nie krępuj się i wyślij je do nas: info@thomasgrotto.eu

Najbliższe występy Thomasa Grotto w Telewizji Polskiej:

2013-10-06  

 

 

21 grudnia, godz. 17:25 TVP Polonia Szansa na sukces: Skaldowie

22 grudnia, godz. 07:00, TVP Polonia Szansa na sukces: Skaldowie

26 grudnia, godz. 14:40 TVP2 Szansa na sukces: Drupi

1 stycznia, godz. 21:10 TV POLONIA Szansa na sukces: Drupi

3 stycznia, godz. 14:35 TV POLONIA Szansa na sukces: Drupi

 

4 GRUDNIA 2011, powtórka Szansa na sukces TVP 2 - 15:15

2013-10-06  

 

Szansa na sukces, godz. 15.15

 

„Szansa na sukces” ze świątecznym prezentem dla widzów. Na kanapie jurorskiej zasiądzie wyjątkowy gość, gwiazda włoskiej piosenki - Drupi. Jego największe przeboje (m.in. Come va, Sereno e`, Vado via, Picola e fragile) śpiewać będą laureaci „Szansy na sukces” (m.in. Thomas Grotto). Obok Drupiego na kanapie jurorskiej znana miłośnika Włoch, Grażyna Torbicka - tym razem w roli tłumacza.

 

Nowa strona internetowa!

2013-09-03  

Oficjalna strona internetowa Thomasa Grotto rusza juz niebawem!

Zapraszamy wkrótce!